MA.TRA.-naujas prekės ženklas, sukurtas remiantis giliomis tradicijomis!

Profesionalūs ir pusiau profesionalūs Ma.Tra modeliai, skirti vartotojams, kuriems sodo priežiūra yra tikra aistra ar kasdienis pomėgis. Žmonės ir įmonės, besinaudojančios šio tipo mašinomis, tikisi geriausių rezultatų, patikimumo, patogumo ir ekonomiško važiavimo,o visa tai apibendrina naujoviškas ir patrauklus dizainas.

Ma.Tra. 140 yra ideali hidrostatinė vejapjovė, kuri atitinka patogios, našios ir saugios mašinos pjaunančios žolę ir krūmus nepriekaištingose vietose, reikalavimus. Ma.Tra. 140 svorio centras yra ypač žemas, kad būtų galima saugiai pjauti net dirbant stačiuose šlaituose ar nelygioje vietoje.

Ma.Tra. 160 yra hidrostatinė vejapjovė su priekiniu pjovimo agregatu ir žolės surinkimo funkcija. Sukurtas siekiant patenkinti pusiau profesionalių žalumynų priežiūros poreikius labiau prižiūrimose vietose, tokiose kaip parkai ir sodai. Kruopštaus ir patrauklaus dizaino, Ma.Tra. 160 su efektyviu „Briggs & Stratton“ dviejų cilindrų benzininiu varikliu - 15,2 AG ir aukščiausios klasės hidrostatine transmisija, užtikrins sklandų ir kokybišką darbo atlikimą.

2013_2061_0214.jpg