top of page
kachel-striegel-logo.png

1978 m. Walter Striegel įkūrė įmonę Striegel Maschinenbau. Nuo 1995 m. įmonei „Striegel Maschinenbau" vadovauja įmonės įkūrėjo sūnus Klaus Striegel. Šiuo metu įmonė atstovaujama daugiau nei 25 atstovybėse Vokietijoje ir Europoje .

STRIEGEL krautuvų techninė plėtra visada yra pirmame plane, todėl krautuvai visada buvo ir yra pristatomi klientams su nuolatiniais patobulinimais.

Nuolat augantys pardavimų skaičiai įrodo, kad gamykla sąmoningai atsiriboja nuo masinės gamybos. Nuolatinio dialogo tarp gamyklos atstovų ir klientų dėka patobulinimai nuolat integruojami į naujas produktų linijas. Individualūs klientų pageidavimai ir toliau įgyvendinami naujoviškai ir kompetentingai.

Pasaulyje gerai žinomi komponentų tiekėjai, kurie yra su gamykla daugelį metų, garantuoja aukštą kokybę ir punktualų pristatymą.

STRIEGEL krautuvas pagrįstai gali būti apibūdinamas kaip naujoviškas ir galingas krautuvas, pasižymintis labai geru kainos ir kokybės santykiu.

Striegel krautuvas 180 YA

Striegel krautuvas 180 YA yra naujausias Striegel modelis. Tai patikrintų 160 DY/A ir 190 DY/A derinys. Šis krautuvas pasiekia didžiulę trauką ir atitinka ES 5 emisijos lygį net ir be dyzelino dalelių filtro.

Striegel krautuvas 305 YA

305 YA modelio krautuvas pasižymi įspūdingo našumo duomenimis. Krautuve sumontuota didelio tūrio hidraulika, kuri veikia greitai ir galingai su mažiausiomis eksploatavimo sąnaudomis ir žemu triukšmo lygiu. Yanmar TNV dyzelinis 37 AG variklis (su dyzelino dalelių filtru) atitinka naujausią emisijos standartą. Šio tipo krautuvų universalumas įtikina mūsų klientus.

Striegel krautuvas 505 YA

Krautuvas 505 YA – tai bekompromisės galios ir didelio kėlimo aukščio derinys. Krautuve sumontuotas 50 AG Yanmar dyzelinis variklis (su dyzelino dalelių filtru) puikiai tinka bet kokiems darbams. Dėl didelio savo svorio jis įgauna puikų stabilumą, neprarasdamas manevringumo ir lankstumo.

STR 2.jpg
bottom of page