top of page
HAWE_Logo_2019.png

HAWE Wester - tai šeimos įmonė, įsikūrusi Vipingene, Vokietijoje. Įmonė specializuojamės tvirtų, patikimų, novatoriškų perkrovimo priekabų ir transporto sprendimų gamyboje. Produktai sukurti glaudžiai bendradarbiaujant su žemės ūkio klientais ir jų patirtimis. Produktams būdingas ilgas tarnavimo laikas.
 
• ULW javų, sėklų ir trąšų perkrovimo priekabos,
• KUW bulvių perkrovimo priekabos,
• DST mėšlo kratytuvai,
• WPS kėbulo keitimo sistemos, leidžiančios naudoti kelis skirtingus HAWE priekabų kėbulus.

HAWE grūdų, sėklų ir trąšų krovimo priekabos padeda išnaudoti visas didelio našumo kombainų galimybes visame pasaulyje. Greitam tolesniam transportavimui derlius gali būti iškrautas 700 tonų per valandą našumu į lauko šone esančias transporto priemones. Kombainų našumą žymiai padidina perkrovimas nepertraukiamo važiavimo metu. Tai garantuoja didžiausią įmanomą pajėgumų išnaudojimą. Gamykla ir toliau tobulina šias patikrintas transporto priemones, todėl jos visada atnaujinamos.

12.jpg

Aukščiausia kokybė ir tikslumas „pagaminta Vokietijoje“! Tvirtas skleidimo įrenginys su dviem (arba trimis) skleidimo diskais, dozavimo sklende ir keturiomis stipriomis grandiklio grindų grandinėmis užtikrina tikslų aukštos kokybės organinių trąšų paskleidimą. Visos mašinos yra tinkamos tiksliam ūkininkavimui…

169224-15160545.jpg
169224-15160551.jpg
bottom of page